PLAN NABOŻEŃSTW - Marzec
03.03.2018
01 III Czwartek
- 17.00 Akafist do św. Proroka Eliasza
02 III Piątek
- 7.00 Czasy i Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów
- 17.00 Krestnaja pieśń
03 III Sobota - Wspomnienie zmarłych
- 8.00 Św. Liturgia i wielka panichida
- 17.00 Wsienoszcznoje bdienije
04 III Niedziela - II Niedziela Wielkiego Postu - Św. Grzegorza Palamasa
- 7.45 I Św. Liturgia
- 10.00 II Św. Liturgia
- 17.00 Wieczernia i II Pasja
07 III Środa
- 7.00 Czasy i Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów
08 III Czwartek
- 17.00 Akafist do św. Proroka Eliasza
09 III Piątek - Odnalezienie głowy św. Jana Chrzciciela
- 7.00 Czasy i Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów
- 17.00 Krestnaja pieśń
10 III Sobota - Wspomnienie zmarłych
- 8.00 Św. Liturgia i wielka panichida
- 17.00 Wsienoszcznoje bdienije z wyniesieniem krzyża
11 III Niedziela - III Niedziela Wielkiego Postu - Krestopokłonnaja
- 7.45 I Św. Liturgia
- 10.00 II Św. Liturgia
- 17.00 Akafist do św. Krzyża
14 III Środa
- 7.00 Czasy i Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów
15 III Czwartek
- 17.00 Akafist do św. Proroka Eliasza
16 III Piątek
- 7.00 Czasy i Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów
- 17.00 Krestnaja pieśń
17 III Sobota - Wspomnienie zmarłych
- 8.00 Św. Liturgia i wielka panichida
- 17.00 Wsienoszcznoje bdienije
18 III Niedziela - IV Niedziela Wielkiego Postu - św. Jana Klimaka
- 7.45 I Św. Liturgia
- 10.00 II Św. Liturgia
- 17.00 Wieczernia i III Pasja
20 III Wtorek - 40 Męczenników z Sebasty
- 7.30 Czasy i Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów
21 III Środa
- 7.30 Czasy i Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów
- 17.00 Utrenia z Pokajannym Kanonem św. Andrzeja z Krety
22 III Czwartek
- 7.30 Czasy i Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów
- 17.00 Akafist do św. Proroka Eliasza
23 III Piątek
- 7.30 Czasy i Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów
- 17.00 Utrenia z Akafistem do Preświatoj Bohorodicy
24 III Sobota - POCHWAŁA PREŚWIATOJ BOHORODICY
- 8.00 Św. Liturgia
- 17.00 Wsienoszcznoje bdienije
25 III Niedziela - V Niedziela Wielkiego Postu - św. Marii Egipcjanki
- 7.45 I Św. Liturgia
- 10.00 II Św. Liturgia
- 17.00 Wieczernia i IV Pasja
27 III Wtorek
- 8.30 Diewiatyj czas i wieczernia
28 III Środa
- 7.30 Czasy i Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów
29 III Czwartek
- 17.00 Akafist do św. Proroka Eliasza
30 III Piątek
- 7.00 Czasy i Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów
- 17.00 Utrenia
31 III Sobota - Wskrzeszenie Łazarza
- 8.00 Św. Liturgia
- 17.00 Wsienoszcznoje bdienije
  
 Wtorek
 17.09 / 04.09.2019
 św. Jozafata
 św. Mojżesza
photo


abba Doroteusz