Plan odwiedzin z wodą jordańską
16.01.2020
PLAN ODWIEDZIN PARAFIAN Z MODLITWĄ I WODĄ JORDAŃSKĄ
dokonywanych przez proboszcza o. Anatola Fiedoruka 508-257-909



20 Styczeń – poniedziałek 15:00-20:30
Osiedle Dojlidy Górne
ul. Solnicka, Bajeczna, Browarowa, Hiacyntowa, Majowa, Leśne Echa, Sasanki,


21 Styczeń – wtorek 15:00-20:30
Osiedle Dojlidy Górne
ul. Dojlidy Górne (do Szkoły), Krzywa, Motyla, Kryniczna, Astrów, Irysowa, Czereśniowa, Nagietkowa, Św. Jana Chrzciciela, Ostróżki, Hortensji,


22 Styczeń – środa 15:00-20:30
Osiedle Dojlidy Górne
ul. Dojlidy Górne (od Szkoły), Grabowa, Daliowa, Leśna Polana, Przepiórki, Poranna, Kolorowa, Pod Lasem,


23 Styczeń – czwartek 15:00-20:30
Osiedle Kolonia Dojlidy
ul. Kolonia Dojlidy, Wigierska, Kadłubowa, Mazurska, Dokerów, Pokładowa, Fregatowa, Marynarska, Busolowa,


24 Styczeń – piątek 15:00-20:30
Osiedle Dojlidy Górne
ul. Brzoskwiniowa, Stokrotki, Krokusowa,


25 Styczeń – sobota 11:00-20:30
Osiedle Dojlidy Górne
ul. Dojlidy Górne, Cytrusowa, Cytrynowa, Ananasowa, Halicka (przyległe), Leśnej Jagody, Laurowa, Koperkowa, Cukiniowa, Rozmarynowa, Margarytki, Nad Potokiem, Pszeniczna, Mroźna,


26 Styczeń – niedziela 13:00-20:30
Osiedle Kolonia Dojlidy
ul. Berberysowa, Dzwonkowa, Podmokła, Drzewna, Św. Grzegorza Peradze, Portowa, Mandarynkowa, Holownicza,


27 Styczeń – poniedziałek 15:00-20:30
Osiedle Kolonia Dojlidy
ul. Milowa, Falowa, Wiosłowa, Nasturcjowa, Niezapominajki, Pagórkowa,


28 Styczeń – wtorek 15:00-20:30
Osiedle Kolonia Dojlidy
ul. Stoczni Gdańskiej, Wodna, Potokowa, Dolina Stawów, Promowa,


29 Styczeń – środa 15:00-20:30
Osiedle Zagórki
ul. Zagórki, Komandorska, Piracka, Cumownicza, Kapitańska, Wydmowa (oraz przyległe),


30 Styczeń – czwartek 15:00-20:30
Osiedle Zagórki
ul. Okrętowa, Posejdona, Szkwałowa, Morska, Kotwicowa, Rejsowa (oraz przyległe),


31 Styczeń – piątek 15:00-20:30
Osiedle Zagórki
ul. Liniowa, Logarytmiczna, Ułamkowa, Rzeczna, Mnożna, Algebraiczna, Dodatnia, Pierwiastkowa,


1 Luty – sobota 11:00-20:30
Osiedle Zagórki
ul. Zabłudowska, Ordynacka, Sterowa, Masztowa, Jachtowa, Helska, Albatrosa, Rybitwy, Żaglowa,


2 Luty – niedziela 13:00-20:30
Osiedle Kolonia Dojlidy
ul. Zalesie, Jastrzębia, Macierzanki, Zawilców, Fiołkowa,


3 Luty – poniedziałek 15:00-20:30
Odwiedziny domów zaległych i zgłoszenia dodatkowe



PLAN ODWIEDZIN PARAFIAN Z MODLITWĄ I WODĄ JORDAŃSKĄ
dokonywanych przez o. Jana Kiryluka 606-875-185



20 Styczeń – poniedziałek 15:00-20:30
ul. Pomorska, Zaułek Łęczycki, Wielkopolska,


21 Styczeń – wtorek 15:00-20:30
ul. Zaściańska, Zaułek Podhalański,


22 Styczeń – środa 15:00-20:30
ul. Opolska, Warmińska, Zbożowa, Łużycka,


23 Styczeń – czwartek 15:00-20:30
ul. Kujawska, Wakacyjna, Nowowarszawska, Wołyńska, Gospodarska, Ciołkowskiego,


24 Styczeń – piątek 15:00-20:30
ul. Plażowa (parzyste), Pionowa, Pozioma,


25 Styczeń – sobota 11:00-20:30
ul. Podłużna, Leśna, Zaułek Podlaski,


27 Styczeń – poniedziałek 15:00-20:30
ul. Wczasowa, Kajki, Pozioma (od Wczasowa do Kajki),


28 Styczeń – wtorek 15:00-20:30
ul. Kolonijna, Turystyczna, Kąpielowa,


29 Styczeń – środa 15:00-20:30
ul. Przejściowa, Pozioma od Przejściowej do Plażowej, Plażowa (nr nieparzyste),


30 Styczeń – czwartek 15:00-20:30
ul. Pozioma 2A, Warmińska (bloki), Kujawska (bloki),


31 Styczeń – piątek 15:00-20:30
ul. Puchatka, Nowatorska, Śmiała,


1 Luty – sobota 11:00-20:30
Kolonia Kuriany, Kolonia Kamionka,


3 Luty – poniedziałek 15:00-20:30
Wieś Kuriany,


4 Luty – wtorek 15:00-20:30
ul. Andrukiewicza (bloki),


5 Luty – środa 15:00-20:30
ul. Leśna bloki 45, 39, 38, 37,


6 Luty – czwartek 15:00-20:30
Odwiedziny domów zaległych i zgłoszenia dodatkowe



PLAN ODWIEDZIN PARAFIAN Z MODLITWĄ I WODĄ JORDAŃSKĄ
dokonywanych przez o. Adama Krysztopowicza 513-181-963



20 Styczeń – poniedziałek 15:00-20:30
ul. Baranowicka (nr parzyste i nie parzyste do Plażowej), Iglasta, Liściasta, Sowlańska,


21 Styczeń – wtorek 15:00-20:30
ul. Dojnowska, Stawowa, Mokra, Dojlidy Fabryczne, Źródlana,


22 Styczeń – środa 15:00-20:30
ul. Rybacka, Marcina, Konrada, Pozioma-przyległe, Rejtana, Szlachecka,


23 Styczeń – czwartek 15:00-20:30
Wieś Zaścianki, Ul. Kasztelańska, Jacka Soplicy, Zaścianki, Szklarniana, Baranowicka (nr nieparzyste),


24 Styczeń – piątek 15:00-20:30
ul. Szosa Baranowicka, Zuchów, Zdrowa,


25 Styczeń – sobota 11:00-20:30
ul. Sowlańska bloki: 3 A, B, C, D, 38, 42, 44, 46, Dojnowska 80 A, B, C, D,


27 Styczeń – poniedziałek 15:00-20:30
Osiedle Dojlidy
ul. Niedźwiedzia, Żurawia. Bociania, Łosia, Rysia, Szpacza, Królicza,


28 Styczeń – wtorek 15:00-20:30
Osiedle Dojlidy
ul. Wiewiórcza, Jaskółcza, Krecia, Zajęcza, Sępia, Borsucza, Kormoranów, Suchowolca, Myśliwska,


29 Styczeń – środa 15:00-20:30
Osiedle Dojlidy
ul. Żubrów, Wilcza, Pawia, Bobrów, Bartnicza,


30 Styczeń – czwartek 15:00-20:30
Osiedle Dojlidy
ul. Wiewiórcza, Żółwia, Sokola, Ptasia, Sarnia, Strusia, Jelenia, Łabędzia, Słowicza, Wilcza,


31 Stycznia – piątek 15:00-20:30
ul. Zagłoby, Ciesielska, Juranda, Kmicica, Kropelkowa


1 Luty – sobota 11:00-20:30
ul. Serwitutowa, Naftowa,


3 Luty – poniedziałek 15:00-20:30
ul. Ceramiczna, Hutnicza, Gródecka, Górnicza,


4 Luty – wtorek 15:00-20:30
ul. Piaskowa, Sobolewska, Baranowicka nr parzyste,


5 Luty – środa 15:00-20:30
ul. Korzeniowskiego, Pana Tadeusza, Wojskiego,


6 Luty – czwartek 15:00-20:30
Odwiedziny domów zaległych i zgłoszenia dodatkowe



PLAN ODWIEDZIN PARAFIAN Z MODLITWĄ I WODĄ JORDAŃSKĄ
dokonywanych przez o. Aleksego Petrowskiego 888-806-768



21 Styczeń – wtorek 15:00-20:30
ul. Sybiraków (bloki 15-19), ul. Piasta,


22 Styczeń – środa 15:00-20:30
ul. Sybiraków (bloki 1-14), Wołyńska (bloki),


23 Styczeń – czwartek 15:00-20:30
ul. Św. Eliasza bloki 3, 3A,
POM Białostoczek,
  
 Środa
 12.08 / 30.07.2020
 prep. Anatola
 ap. Andronika
 prep. Hermana
 męcz. Jana
photo
Jeśli będziesz o sobie myślał z pokorą, to wszędzie, gdzie byś nie był, odnajdziesz spokój.
abba Pimen